25 Лютого, 2022

Шановні відвідувачі ТРЦ Forum Lviv,
Задля Вашої безпеки під час встановлення особливого правового режиму «військовий стан» на території м. Львова територія підземного паркінгу ТРЦ «Forum Lviv» використовується як тимчасове найпростіше укриття населення.
Перебуваючи в приміщенні, прохання чітко дотримуватися інструкцій персоналу та дотримуватися правил гігієни при користуванні наявною (обмеженою) інфраструктурою.
Звертаємо вашу увагу, що:
❗️ приміщення паркінгу не облаштоване та не сертифіковане як укриття для захисту людей;
❗️ приміщення паркінгу не забезпечене запасами продуктів харчування, контейнерами для зберігання продуктів харчування, засобами гігієни, ємностями з питною водою, місцями для сидіння (лежання), достатньою кількістю засобів для надання первинної медичної допомоги, а також достатньою кількістю туалетів та персоналу, необхідного для евакуації населення;
❗️ приміщення паркінгу не забезпечене природною вентиляцією, а примусова вентиляція не зможе працювати при припиненні електропостачання ТРЦ.
Враховуючи вищезазначене приміщення паркінгу може бути використаним як тимчасове найпростіше укриття населення виключно на період найвищої небезпеки та за умови чіткого дотримання відвідувачами правил поведінки.
Дякуємо вам за співпрацю та залишайтеся в безпеці!