25 Лютого, 2022

Шановні відвідувачі ТРЦ Forum Lviv,
Задля Вашої безпеки під час встановлення особливого правового режиму «воєнний стан» на території м. Львова територія підземного паркінгу ТРЦ «Forum Lviv» використовується як тимчасове найпростіше укриття населення.

При спрацюванні сигналу «повітряна тривога»:

  • ТРЦ Forum Lviv тимчасово припиняє свою роботу.
  • відбувається евакуація відвідувачів та працівників ТРЦ до тимчасового найпростішого укриття на підземному паркінгу ТРЦ. Також Ви можете скористатися іншим укриттям, що знаходиться за межами ТРЦ (посилання на перелік укриттів).
  • доступ до тимчасового найпростішого укриття можливий щодня та цілодобово під час повітряної тривоги. Вхід здійснюється з боку вулиць Цехова, Під Дубом та Джерельна.
  • доступ до тимчасового найпростішого укриття можливий виключно для пішоходів.

Перебуваючи в приміщенні, прохання чітко дотримуватися інструкцій персоналу та дотримуватися правил гігієни при користуванні наявною (обмеженою) інфраструктурою.

Звертаємо вашу увагу, що:

  • приміщення паркінгу не облаштоване та не сертифіковане як укриття для захисту людей;
  • приміщення паркінгу не забезпечене запасами продуктів харчування, контейнерами для зберігання продуктів харчування, засобами гігієни, ємностями з питною водою, місцями для сидіння (лежання), достатньою кількістю засобів для надання первинної медичної допомоги, а також достатньою кількістю туалетів та персоналу, необхідного для евакуації населення;
  • приміщення паркінгу не забезпечене природною вентиляцією, а примусова вентиляція не зможе працювати при припиненні електропостачання ТРЦ.

Враховуючи вищезазначене приміщення паркінгу може бути використаним як тимчасове найпростіше укриття населення виключно на період найвищої небезпеки та за умови чіткого дотримання відвідувачами правил поведінки.

Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете скористатися найближчим укриттям за межами торгового центру (посилання на перелік укриттів).

Дякуємо вам за співпрацю та залишайтеся в безпеці!