Скажи “Moi!” новій колекції Reima

– Нова осінньо-зимова колекція фінського бренду кращого функціонального дитячого одягу Reima уже чекає на вас. Що ж ми підготували у сезоні AW21-22?
– Ще більше одягу з переробленого ПЕТ і мономатеріалів, які повністю підлягають переробці.
– Лінійка верхнього одягу з карбонізованими частинками кави у складі мембрани: краще зберігає тепло, має антистатичний та антибактеріальний ефект.
– Верхній одяг із суцільним світловідбивним принтом, аксесуари зі світловідбивних матеріалів.
– Найкращий штучний утеплювач ThermoPlume від Primaloft у лінійці Active для гірських схилів та безшовна підкладка пуховиків для підвищення ізоляційних властивостей.
– Колекція Reima Moomin, присвячена пригодам Мумі-тролів, тепер не лише для немовлят, а і для старших дітей.
– Натуральна сертифікована 100% органічна бавовна та мериносова вовна в базових шарах.
– Новий двосторонній матеріал у базовому шарі – вовна мериноса зовні та суміш бамбуку всередині термобілизни. Плантації бамбука швидко ростуть і приносять в 30 разів більше волокна в рік, ніж бавовняні. Крім того, переробляють СО2 в 4 рази більше, ніж ліс.
– Розширений асортимент та розмірна сітка взуття для будь-якого приводу та природних умов, із безпечним водовідштовхуючим просоченням без ПФВ, а також ще більше моделей з антиковзкою підошвою Vibram.
– Фірмові набори для самостійного ремонту верхнього одягу.
– Нові принти цього сезону – милі видри, що безтурботно бавляться та насолоджуються природою. Пограємо з ними?
Швидше відвідайте наш брендовий магазин Reima, який знаходиться на 2 поверсі ТРЦ Forum Lviv, щоб познайомитися ближче з усіма новинками та покращеними улюбленими моделями!

Нова колекція Reima AW21-22 уже тут!

Акція діє:

17/09 - 31/10

Пов’язаний магазин:

Reima