Ідея

Forum Lviv - це сучасний міський простір, де відпочинок, шопінг та розваги поєднуються із життям Львова та його мешканців.


Це місце культурних та соціальних подій, а також різноманітних заходів, спрямованих на розбудову громади. Це простір для зустрічей - різноманітний, креативний, відкритий, повний енергії та насичений культурою міста. Тут знайдеться щось для кожного.

Про Forum Lviv

Forum Lviv розташований в центрі міста, на вулиці Під Дубом, недалеко від головної площі міста і знаменитого Оперного театру. На верхньому рівні триповерхового торгового центру розміщуються кінотеатр, зона розваг і ресторани з видом на місто. Загальна орендована площа Forum Lviv складає 35 000 кв.м.

4 поверхи: 1 поверх підземного паркінгу (600 паркувальних місць), 2 торгові поверхи та верхній поверх із розвагами, кінотеатром та багатьма ресторанами, включаючи велику зовнішню терасу та оглядову вежу
Дата відкриття: 25 вересня 2015 року

Зелений простір

ТРЦ FORUM LVIV став єдиним торговим центром в Україні, який успішно пройшов сертифікацію зеленого будівництва BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method). Вимоги BREEAM враховувалися і закладалися ще на стадії проектування та будівництва ТРЦ FORUM LVIV, і відповідний сертифікат був фінально отриманий у вересні 2018 року. BREEAM є провідним в світі методом оцінки стабільності проектів генерального планування, інфраструктури та будівель. Це означає, що об’єкти, які сертифіковані BREEAM є більш раціональними, покращують добробут людей, які живуть та працюють у них, допомагають захищати природні ресурси та створюють привабливі інвестиції в нерухомість.

З моменту відкриття Forum Lviv отримав 17 міжнародних та національних нагород, включаючи першу в Україні срібну нагороду на ICSC Solal Marketing Awards 2016 «Відкриваюча кампанія», 2017 Похвала Нагорода Європейського торгового центру ICSC (Категорія: Нові розробки: середні та великі)