1. Загальні правила та визначення

1.1. Якщо ви вирішили користуватися сайтом та його додатками, включаючи API, програмне забезпечення та інші файли, ви даєте згоду на дотримання всіх умов, викладених у цих Правилах користування сайтом (надалі – Правила).

1.2. Ми можемо змінювати, додавати або видаляти частини цих Умов надання послуг у будь-який час і такі зміни набирають чинності негайно після публікації. Ваше зобов’язання розглянути ці Правила перед кожним використанням сайту і продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтесь на будь-які зміни.

1.3. Якщо будь-яке положення цих Правил або будь-які майбутні зміни неприйнятні для Вас, Ви можете скасувати ваше членство за допомогою електронної пошти: forumlviv@multi.eu (див. розділ 7 про припинення доступу до сайту). Ваше подальше використання сайту зараз або після публікації повідомлення про будь-які зміни цих правил, буде вказувати на прийняття Вами цих правил, включаючи зміни до них.

1.4. Ми можемо змінити, призупинити або припинити в будь-який час доступ до сайту, включаючи доступність будь-якої інформації, бази даних або контенту. Ми також можемо накладати обмеження на певні функції або обмежувати ваш доступ до частини або всього сайту без повідомлення або відповідальності.

2. Контент сайту

2.1. Матеріали, опубліковані на сайті, призначені для Вашого особистого некомерційного використання. Всі матеріали, опубліковані на сайті захищені авторським правом і знаходяться у володінні або під контролем Компанії або сторони, яка є постачальником контенту. Ви повинні дотримуватися всіх додаткових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, що містяться на будь-якій сторінці.

2.2. Зміст сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародного авторського права. Ви не маєте права змінювати, публікувати, передавати, брати участь у передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених в пункті 2.3, 2.4 та 2.5 цих Умов надання послуг), створювати нові твори, поширювати, виконувати, або яким-небудь чином використовувати зміст сайту (включаючи програмне забезпечення) в цілому або в частині.

2.3. Ви можете завантажити або скопіювати вміст сайту, інші компоненти та елементи, що відображаються на сайті, тільки для особистого використання, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому

2.4. Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайтах Компанії, за умови посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України “Про авторське право та суміжні права”.

3. Доступ і наявність послуг

3.1. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web Інтернет-сайтами, ресурсами та рекламодавцями. Так як ми не несемо відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Ви повинні направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-якого зовнішнього посилання адміністратору сайту.

4. Реєстрація та безпека

4.1. Як частина процесу підписки, ви будете надавати адресу електронної пошти. Ви також повинні надати нам певні відомості про себе, які повинні бути точними і оновленими.

4.2. Будь ласка, повідомте forumlviv@multi.eu про будь-які відомі або передбачувані випадки несанкціонованого використання вашої адреси електроної пошти, або про будь-яке відоме або передбачуване порушення безпеки, у тому числі втрати, крадіжки або несанкціонованого розкриття вашої адреси електроної пошти.

4.3. Ви повинні досягнути 13 років, щоб підписатися на всі види послуг сайту.

5. Зв’язок між Компанією та користувачами

5.1. Якщо Ви заповнюєте форму підписки з метою отримання певної інформації, ми, як власники і правонаступники, з дозволу певних сторонніх постачальників, надамо Вам інформацію про матеріали, опубліковані на сайтах.

5.2. Ви надаєте, а Компанія залишає за собою право відправляти на Вашу електронну пошту інформацію про зміни або доповнення послуги на сайтах.

5.3. Компанія залишає за собою право розкривати інформацію про використання та демографію за умови, що він не буде розкривати вашу особистість. Рекламодавці на наших веб-сайтах можуть збирати і поширювати особисту інформацію про Вас, тільки якщо Ви підтверджуєте свою згоду. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою політикою конфіденційності.

5.4. Компанія може зв’язатися з Вами по електронній пошті про Вашу участь в опитуванні користувачів, задаючи питання з метою покращення поточних або перспективних матеріалів. Ця інформація буде використана для покращення роботи сайтів і для кращого розуміння наших користувачів. Будь-яка інформація, яку ми отримуємо в таких опитуваннях, не буде передана третім особам, за винятком узагальненої форми без розкриття вашої особистості.

6. Ліцензії та програмне забезпечення

6.1. Ви не маєте ніяких прав на пропрієтарне програмне забезпечення та супровідну документацію, або на будь-які покращення або зміни до них (“програмне забезпечення”), якщо у Вас не має доступу до сайту. Ви не можете субліцензувати, поступатися або передавати будь-які ліцензії, надані сайтом, і будь-яка спроба такого субліцензування, привласнення або передачі вважається недійсною та протиправною. Ви не можете копіювати, поширювати, змінювати, переробляти, або створювати похідні роботи від програмного забезпечення.

7. Припинення доступу до сайту

7.1. Ви можете припинити дію акаунта в будь-який звернувшись на forumlviv@multi.eu. Після закінчення Ви отримаєте автоматичне підтвердження по електронній пошті, що заяву на видалення аккаунту прийнято, і ваш доступ буде припинений протягом 24 годин.

7.2.Компанія може, на свій власний розсуд, видалити або призупинити доступ до всього сайту або його частини з будь-якої причини, включаючи, порушення або невиконання цих Правил.

8. Різне

8.1. Ці Правила були внесені і повинні тлумачитися і застосовуватися відповідно до законів України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, розташованим на території України.

8.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, зазначених в Політиці Конфіденційності.

8.3. Листування слід здійснювати за адресою forumlviv@multi.eu.

8.4. Ви погоджуєтесь негайно повідомляти про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів сайтів Компанії. У разі виникнення претензій з Вашого боку щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, які містяться на сайтах Компанії, будь ласка, повідомте нам за адресою forumlviv@multi.eu.