Внутрішні правила

Шановні відвідувачі,

Торговий центр Forum Lviv прагне подарувати Вам приємні враження від покупок. Для того, щоб ви завжди відчували себе комфортно в нашому центрі, будь ласка, майте на увазі такі правила. Нижчезазначені положення діють на всій території ТЦ Forum Lviv, включаючи торговий центр і паркову зону за його межами.

1. Споживання алкогольних напоїв, їжі, що не були куплені в Центрі, а також куріння в Центрі заборонено. Куріння дозволено лише на вулиці в спеціально відведених зонах.

2. Жебрацтво, торгівля з лотків та непотрібне перебування не допускається.

3. Продаж товарів, комерційна відео та фото зйомка, вистави та заходи не допускаються без попереднього письмового дозволу Управляючої Компанії.

4. Для поширення рекламних матеріалів, розміщення плакатів, опитування клієнтів і т.д. необхідний письмовий дозвіл Управляючої Компанії.

5. Велосипеди та мотоцикли не допускаються в торговий центр. Катання на самокаті, роликових ковзанах, скейтборді та гіроскутері не дозволяється з міркувань безпеки.

6. Собаки повинні бути на повідку, будь-які екскременти мають бути негайно видалені власниками собак самостійно.

7. Сидіти дозволено лише на лавках, а не на підлозі і сходах.

8. Умисне забруднення, пошкодження або неналежне використання об'єктів, у тому числі спільних приміщень і туалетів, санітарного простору і т.д., буде каратися видаленням з території торгового центру, з вимогою щодо відшкодування збитків.

9. Перебування після прохання Управляючої Компанії або її уповноважених осіб залишити Центр може призвести до відповідальності за порушення права власності.

10. Поведінка наших відвідувачів щодо третіх осіб не повинна бути нав’язливою та не повинна створювати незручності, порушення караються як порушення права власності.

11. Відвідувачі, що перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння чи під дією інших речовин, можуть бути видалені з території ТЦ, якщо їх поведінка порушує громадський порядок та становить загрозу чи небезпеку іншим особам або майну, що перебувають на території ТЦ.

12. На територію та у споруду ТЦ забороняється заносити зброю, вибухові та небезпечні матеріали, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я інших відвідувачі/персоналу, що знаходяться у ТЦ.

Додаткові правила

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів та Львівської міської ради для боротьби зі спалахом COVID-19, повідомляємо:

1. Вхід та перебування в ТРЦ виключно в захисних масках або респіраторах

2. Переміщення групою осіб у кількості не більше, ніж дві особи

3. Особи, віком до 14 років перебувають виключно у супроводі батьків

4. Доступні станції для дезінфекції рук з антисептиком

5. Одночасно дозволено перебувати 1 особі на 10 м2

6. Переміщення відповідно до нанесеного маркування

7. Дотримання БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ

8. Очікування черги у визначених БЕЗПЕЧНИХ МІСЦЯХ ДЛЯ ОЧІКУВАННЯ

9. Діють правила використання ліфтів / ескалаторів / травелаторів

10. Користування зонами відпочинку згідно маркування БЕЗПЕЧНОГО ПРОСТОРУ

11. Дотримання правил гігієни та вимог МОЗ

*щодо винятків із правил та іншої детальної інформації просимо звертатися до діючих розпоряджень Кабінету Міністрів України та рішень Львівської міської ради