Дії під час надзвичайних ситуацій

Шановні відвідувачі ТРЦ Forum Lviv,

Задля Вашої безпеки під час встановлення особливого правового режиму «воєнний стан» на території м. Львова, територія підземного паркінгу ТРЦ Forum Lviv використовується як тимчасове найпростіше укриття населення.

При надходженні інформації будь-якими офіційними засобами оповіщення та зв’язку, включаючи мовне оповіщення торгово-розважального центру, про загрозу чи виникнення надзвичайних ситуацій, відвідувачі, які знаходяться в торгово-розважальному центрі, зобов’язані дотримуватися наступних рекомендацій:

 1. У РАЗІ СИГНАЛУ - «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

1.1. ТРЦ Forum Lviv тимчасово припиняє свою роботу.

1.2. Відвідувачам слід:

 • без паніки та метушні негайно залишити приміщення торгово-розважального центру та, використовуючи інструкції персоналу та інформаційні вказівники руху, найкоротшим шляхом прослідувати до тимчасового найпростішого укриття у підземному паркінгу торгово-розважального центру. Також відвідувачі можуть скористатися іншими укриттями, що знаходяться за межами ТРЦ (повний перелік укриттів знайдете ТУТ);
 • під час слідування до тимчасового найпростішого укриття пропускати вагітних жінок, жінок з дітьми, людей похилого віку, людей з інвалідністю та при необхідності надавати їм допомогу;
 • по прибуттю до тимчасового найпростішого укриття перебувати у спеціально відведених місцях, відокремлених обмежувальною сигнальною стрічкою та інформаційними вказівниками та без негайної необхідності не виходити за межі цих визначених місць до часу отримання сигналу «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ»;
 • під час перебування в тимчасовому найпростішому укритті (підземний паркінг) дотримуватись інструкцій персоналу, правил поведінки в торгово-розважальному центрі, правил поведінки в громадських місцях, правил гігієни.

1.3. Доступ до тимчасового найпростішого укриття можливий щодня та цілодобово під час повітряної тривоги. Вхід здійснюється з боку вулиць Цехова, Під Дубом та Джерельна.

1.4. Доступ до тимчасового найпростішого укриття можливий виключно для пішоходів.

1.5. Приміщення паркінгу може бути використаним як тимчасове найпростіше укриття населення виключно на період найвищої небезпеки та за умови чіткого дотримання відвідувачами правил поведінки.

 2. У РАЗІ СИГНАЛУ - «ХІМІЧНА ЗАГРОЗА»

2.1. ТРЦ Forum Lviv тимчасово припиняє свою роботу.

2.2. Відвідувачам слід:

 • без паніки та метушні негайно залишити приміщення торгово-розважального центру та, використовуючи інструкції персоналу та, найкоротшим шляхом прослідувати у безпечний район за межами зони можливого хімічного забруднення,  визначений органами місцевої влади;
 • під час слідування до безпечного району:
  • пропускати вагітних жінок, жінок з дітьми, людей похилого віку, людей з інвалідністю та при необхідності надавати їм допомогу;
  • на вулиці не бігти, не торкайтеся ніяких предметів, не наступати у калюжі, не їсти та не пити нічого;
  • при необхідності (наявність запаху) захистити органи дихання засобами індивідуального захисту (протигази) або ватно-марлеві пов’язки, рушники, власний одяг, змочені водою або краще 2-5% розчином питної соди (при ураженні хлором), оцтової або лимонної кислоти (при ураженні аміаком);
  • скомпонувати одяг так, щоб залишилося якомога менше відкритої шкіри. За наявності, одягнути захисні окуляри;
  • при потраплянні в зону ураження то якомога швидше залишити зону ураження, рухаючись поперек потоку повітря чи вітру;
  • під час переміщення в транспортному засобі  зачинити двері, вікна транспортного засобу та вимкнути кондиціонер. Увімкнути радіо, слухати уважно подальші інструкції.
 • по прибуттю до укриття безпечного району виконувати вказівки відповідальних осіб.

 3. У РАЗІ СИГНАЛУ - «РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА»

3.1. ТРЦ Forum Lviv тимчасово припиняє свою роботу.

3.2. Відвідувачам слід:

 • без паніки та метушні негайно залишити приміщення торгово-розважального центру та, використовуючи інструкції персоналу та інформаційні вказівники руху, найкоротшим шляхом прослідувати до тимчасового найпростішого укриття у підземному паркінгу торгово-розважального центру. Також відвідувачі можуть скористатися іншими укриттями, що знаходяться за межами ТРЦ (повний перелік укриттів знайдете ТУТ).
 • під час слідування до тимчасового найпростішого укриття пропускати вагітних жінок, жінок з дітьми, людей похилого віку, людей з інвалідністю та при необхідності надавати їм допомогу;
 • по прибуттю до тимчасового найпростішого укриття  перебувати у спеціально відведених місцях, відокремлених обмежувальною сигнальною стрічкою та інформаційними вказівниками і без негайної необхідності не виходити за межі цих визначених місць до часу отримання сигналу «ВІДБІЙ РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ»;
 • під час перебування в тимчасовому найпростішому укритті (підземний паркінг) дотримуватись інструкцій персоналу, правил поведінки в торгово-розважального центрі, правил поведінки в громадських місцях, правил гігієни.

3.3. Доступ до тимчасового найпростішого укриття можливий щодня та цілодобово під час радіаційної небезпеки. Вхід здійснюється з боку вулиць Цехова, Під Дубом та Джерельна.

3.4. Доступ до тимчасового найпростішого укриття можливий виключно для пішоходів.

3.5. Приміщення паркінгу може бути використаним як тимчасове найпростіше укриття населення виключно на період найвищої небезпеки та за умови чіткого дотримання відвідувачами правил поведінки.

Робота ТРЦ може бути відновлена при умові отримання сигналу «ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ», «ВІДБІЙ ХІМІЧНОЇ ЗАГРОЗИ», «ВІДБІЙ РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ» від департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації офіційними джерелами та при умові не попадання території на якій знаходиться ТРЦ в зону хімічного забруднення і рішення приймається на основі загальної ситуації, що склалась на території м. Львова.

Дякуємо вам за співпрацю та залишайтеся в безпеці!

Внутрішні правила

Шановні відвідувачі,

Торговий центр Forum Lviv прагне подарувати Вам приємні враження від покупок. Для того, щоб ви завжди відчували себе комфортно в нашому центрі, будь ласка, майте на увазі такі правила. Нижчезазначені положення діють на всій території ТЦ Forum Lviv, включаючи торговий центр і паркову зону за його межами.

1. Споживання алкогольних напоїв, їжі, що не були куплені в Центрі, а також куріння в Центрі заборонено. Куріння дозволено лише на вулиці в спеціально відведених зонах.

2. Жебрацтво, торгівля з лотків та непотрібне перебування не допускається.

3. Продаж товарів, комерційна відео та фото зйомка, вистави та заходи не допускаються без попереднього письмового дозволу Управляючої Компанії.

4. Для поширення рекламних матеріалів, розміщення плакатів, опитування клієнтів і т.д. необхідний письмовий дозвіл Управляючої Компанії.

5. Велосипеди та мотоцикли не допускаються в торговий центр. Катання на самокаті, роликових ковзанах, скейтборді та гіроскутері не дозволяється з міркувань безпеки.

6. Собаки повинні бути на повідку, будь-які екскременти мають бути негайно видалені власниками собак самостійно.

7. Сидіти дозволено лише на лавках, а не на підлозі і сходах.

8. Умисне забруднення, пошкодження або неналежне використання об'єктів, у тому числі спільних приміщень і туалетів, санітарного простору і т.д., буде каратися видаленням з території торгового центру, з вимогою щодо відшкодування збитків.

9. Перебування після прохання Управляючої Компанії або її уповноважених осіб залишити Центр може призвести до відповідальності за порушення права власності.

10. Поведінка наших відвідувачів щодо третіх осіб не повинна бути нав’язливою та не повинна створювати незручності, порушення караються як порушення права власності.

11. Відвідувачі, що перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння чи під дією інших речовин, можуть бути видалені з території ТЦ, якщо їх поведінка порушує громадський порядок та становить загрозу чи небезпеку іншим особам або майну, що перебувають на території ТЦ.

12. На територію та у споруду ТЦ забороняється заносити зброю, вибухові та небезпечні матеріали, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я інших відвідувачі/персоналу, що знаходяться у ТЦ.

13. На території ТРЦ Forum Lviv під час публічних заходів / маркетингових активностей/ та під час перебування в зонах загального користування ТРЦ може вестися фото- та відео- зйомка з метою промоції торгівельного центру, з подальшим викладенням фото-/ відеоматеріалів в друкованих чи діджитал медіа, без виплати будь-якої винагороди учасникам зйомки. Шляхом перебування в ТРЦ Forum Lviv відвідувачі надають свою згоду на зйомку та використання фото- та відеоматеріалів зі своєю участю в рекламних цілях ТРЦ.  Авторські права на такі матеріали належать ТРЦ Forum Lviv.

Додаткові правила

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів та Львівської міської ради для боротьби зі спалахом COVID-19, повідомляємо:

1. Вхід та перебування в ТРЦ виключно в захисних масках або респіраторах

2. Переміщення групою осіб у кількості не більше, ніж дві особи

3. Особи, віком до 14 років перебувають виключно у супроводі батьків

4. Доступні станції для дезінфекції рук з антисептиком

5. Одночасно дозволено перебувати 1 особі на 10 м2

6. Переміщення відповідно до нанесеного маркування

7. Дотримання БЕЗПЕЧНОЇ ДИСТАНЦІЇ

8. Очікування черги у визначених БЕЗПЕЧНИХ МІСЦЯХ ДЛЯ ОЧІКУВАННЯ

9. Діють правила використання ліфтів / ескалаторів / травелаторів

10. Користування зонами відпочинку згідно маркування БЕЗПЕЧНОГО ПРОСТОРУ

11. Дотримання правил гігієни та вимог МОЗ

*щодо винятків із правил та іншої детальної інформації просимо звертатися до діючих розпоряджень Кабінету Міністрів України та рішень Львівської міської ради