Готуємося до школи та вивчаємо світ професій разом із Forum Lviv! 

від 2 Вересня до 3 Вересня

Вже скоро прийдуть шкільні будні, а з ними — необхідність бути більш відповідальним та самостійним для кожного школяра. В сучасних умовах базові знання з безпеки та підтримки власного здоровʼя стали суттєво важливими не лише для дорослих, а й для дітей. І потрібно правильно й зрозуміло донести цю інформацію до найменших, що ми будемо робити на новій дитячій програмі “Готуємося до школи та Світ професій”.

Заняття будуть проводити досвідчені спеціалісти у дитячому просторі Forum Lviv Dino Park на третьому поверсі. На вас чекають цікаві майстер-класи та лекції на важливі теми з практикою.

У програмі: 

 • 2 вересня, 12:00-16:00 — Світ професій: сфера краси.

Аквагрим для всіх охочих.

 • 2 вересня, 16:00-18:00 — Світ професій: сфера психологічної допомоги.

Запрошуємо на арт-терапевтичне сімейне заняття «Як справлятися із тривожністю у школі та допомогти собі» від психолога-педагога Наталії Даценко.

 • 2 вересня, 11:00-13:00 — Світ професій: ресторанна сфера.

Запрошуємо на кулінарний майстер-клас з приготування фреш-ролів від Tomatina.

Маленькі кухарі зануряться у цікавий світ професії шеф-кухара та самостійно приготують фреш-роли за фірмовим рецептом шефа закладу. Кожен учасник отримає сертифікат про проходження майстер-класу та власний фреш-рол.

Майстер-клас відбудеться на фудкорті, 3-й поверх, біля закладу Томатіна.

 • 2-3 вересня, 12:00-19:00 — Світ професій: ресторанна сфера — смакуйте морозивом від острівка Файні Льоди.

Дітей-учасників програми “Готуємось до школи та Світ професій” Файні Льоди пригощатимуть морозивом. Аби отримати морозиво необхідно пред’явити картку учасника Дитячого Клубу з відміткою про відвідування заходів протягом 2-3 вересня на острівку Файні Льоди в ТРЦ Forum Lviv, 2-й поверх.

 • 2-3 вересня, 12:00-13:00 — Світ професій: сфера розваг, під час якої на вас чекає виступ фокусника-ілюзіоніста.
 • 2-3 вересня, 12:00-16:00 — Світ професій: сфера краси.

Будемо плести косички дітям та всім охочим.

 • 2 вересня, 13:00-16:00; 3 вересня, 12:30-15:30 — Світ професій: сфера медичних досліджень разом із медичною лабораторією Медіс.

Наочно покажемо професію медичної сестри та лікаря-лаборанта в медичній лабораторії, зокрема основні етапи роботи з аналізами, а також роботу з мікроскопом: будемо роздивлятися різні типи людських клітин: здорових та хворих.

 • 2 вересня, 13:00-16:00; 3 вересня, 12:30-15:30 — Світ професій: медична сфера.

Про важливість підтримки власного здоров’я із Медичним центром “Здоров’я Поруч”.

Діти та їхні батьки отримають можливість поспілкуватися з лікарями різних спеціальностей, дослідити медичні інструменти та техніку і спробувати себе у ролі медичного працівника:

 1. сімейний лікар в ігровій формі проведе з дітьми обстеження за допомогою різноманітного обладнання (тонометр, безконтактний термометр, пульсоксиметр, отоскоп (огляд вуха), огляд горла з ліхтариком. Важливо дозволити дитині самостійно ознайомитись і попрацювати з медичними інструментами, щоб сформувати власне відчуття безпеки до лікарів;
 2. лікар проведеультразвукову діагностику (УЗД) животиків у дітей за побажанням. Усі дії, а також отримане зображення він прокоментує доступним для дітей способом. Така практика сформує у дитини відчуття безпеки перед обстеженнями цього виду;
 3. дослідження «електрокардіографія»(ЕКГ) діти проведуть самостійно під наглядом лікаря кардіолога, а також лікар пояснить принцип реєстрації електричних імпульсів серця;
 4. офтальмологічнедослідження зору діти проведуть самостійно під наглядом лікаря офтальмолога. Лікар використає наочний матеріал (будова ока) для пояснення принципів роботи ока;
 5. дітисамостійно проведуть дослідження шкіри та її утворів під наглядом лікаря дерматолога. Лікар використає наочний матеріал (зображення шкіри) та пояснить ризики шкірних утворів і вплив на них сонячних променів;
 6. фізичний терапевт проведе з дітьми активні рухові вправи орієнтовані на збереження постави з використанням базового реабілітаційного обладнання (подушки-балансири, тягарці на кінцівки та інші)та лікувальну фізкультуру;
 7. фахівець з масажу навчить основ лікувального масажу. Діти зможуть самостійно провести масаж;
 8. майстер-клас «правильне бинтування»:у веселій формі під наглядом лікарів діти зроблять перев’язування рук, ніг чи голови на своїх батьках чи друзях.

А також спеціально для батьків:

 1. лікар пояснить перевагу експрес-діагностики в медичній практиці, адже цеспосіб отримати важливі відповіді в кабінеті лікаря “тут і тепер”. Для показовості методу за побажанням будуть виконані експрес-тести на вірусні гепатити В та С, на ВІЛ/СНІД, С-реактивний білок, ротавірусну інфекцію, грип чи ковід-19. Дослідження будуть робити спеціалісти усім охочим на безкоштовній основі.
 2. батьки зможуть отримати консультацію у педіатра з питань вакцинопрофілактики.

За результатами знайомства зі Світом професій з учасниками проведуть конкурс на знання медицини із винагородою: на дітей чекають подарункові сертифікати, повітряні кульки, цікаві медичні розмальовки, кольорові пластирі та інші цікаві сюрпризи.

 • 3 вересня, 15:30-17:00 — Світ професій: сфера безпеки життєдіяльності.

“Крокуємо до школи безпечно” спільно з ювенальною поліцією Львівщини.

На вас чекають лекції та майстер-класи на теми:

 1. правила інформаційної «гігієни» (кібербезпеки) та особистої безпеки (вдома, у школі та на вулиці), безпека у спілкуванні на вулиці;
 2. алгоритм реагування на сигнали оповіщення цивільної оборони;
 3. заходи мінної безпеки, правила поводження на вулиці у воєнний час та не тільки;
 4. правила дорожнього руху та безпека пішохода спільно із ювенальними поліцейськими та принципи здорового способу життя (без алкоголю та наркотиків), а також цікавий експеримент за допомогою доріжки-симуляції дорожнього руху з алко-окулярами.

А ще діти зможуть познайомитись із повсякденною роботою кінологів зі службовими собаками, отримають можливість спробувати себе в ролі кінолога та потоваришувати з новими чотирилапими друзями.

 • 3 вересня, 17:00-20:00 — Світ професій. Сфера розваг.

Майстер-клас «Готуємось до школи разом!» зі студією ДоЗірок.
Учасники власноруч виготовлять закладки-звірятка з різнокольорового фетру та стрічок.

Показати більше
Від До
Сб, 2 Вер, 13:00 Нд, 3 Вер, 17:00
ДИТЯЧИЙ ПРОСТІР FORUM LVIV DINO PARK У ВИСТАВКОВІЙ ЗОНІ (ВЕЛИКИЙ АТРІУМ, ЗІ СТОРОНИ СУПЕРМАРКЕТУ «СІЛЬПО»)