11 Січня, 2016

Компанія Мульті підписала договір з роздрібною мережею жіночої білизни Bianka на відкриття магазину в ТЦ Forum Lviv. Forum Lviv має площу 69 тис.кв.м. і містить магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. Урочисте відкриття торгового центру відбулося 25 вересня 2015 року. Forum Lviv знаходиться в самому центрі міста Львова, всього в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету i від Головної Площі Львова.

Роздрібна мережа жіночої білизни Bianka відкриває свій восьмий магазин в ТЦ Forum Lviv у Львові. Бренд Bianka буде представлений в бутіку на першому поверсі та запропонує своїм відвідувачам нижню білизну, купальники та аксесуари, пляжний одяг; піжами та панчішні вироби.

Магазин Bianka вітатиме своїх перших покупців на початку лютого.

“Forum Lviv є модним місцем у Львові, що пропонує по-справжньому різноманітний портфель брендів. Кожен може знайти все необхідне під одним дахом. Forum Lviv представив у Львові більше двадцяти нових брендів, але ми також представляємо тих, хто вже присутній та є улюбленцями львів’ян, один з таких – магазин жіночої білизни Bianka”, – коментує Марина Нестеренко, Директор ТЦ Forum Lviv.

В ТЦ Forum Lviv здано в оренду 98% площі. З поміж інших такі рітейлери, як Mango, LC Waikiki, Lacoste, Intimissimi, Calzedonia, Love Republic, Befree, Massimo Dutti, Oysho, Timberland відкрили свої перші магазини в західному регіоні в Forum Lviv.