31 Травня, 2016

Спортивний бренд Puma відкрив свій магазин за новою концепцією у Львові в торговому центрі Forum Lviv. Forum Lviv знаходиться в самому центрі міста Львова, всього в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету i неподалік Головної Площі Львова. Торговий Центр має площу 69 тис.кв.м. і містить магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. Урочисте відкриття  Forum Lviv відбулося 25 вересня 2015 року.

PUMA є одним з провідних світових спортивних брендів взуття, одягу і аксесуарів. Магазин Puma в Forum Lviv є другим магазином в Україні, збудованим за новою концепцією. Перший було нещодавно відкрито в Харкові.

«Торговий центр Forum Lviv привів до Львова більше 25 нових брендів. Тим часом бренди, які вже полюбилися львів’янам, також дивують своїх покупців новими концепціями своїх магазинів. Ми впевнені, що новий магазин PUMA сподобається усім активним людям, що полюбляють спортивний стиль одягу. Цей бренд є прекрасним доповненням до портфелю брендів Forum Lviv».

Магазин PUMA в Forum Lviv, розміром близько 180 м2, розташований в районі малого атріму, на другому поверсі.
Відкриття нових магазинів будуть оголошені найближчим часом.

Forum Lviv впроваджує нові додаткові послуги для своїх відвідувачів, для того, щоб бути не лише fashion напрямком у Львові, але й для  забезпечення львів’янам нового унікального досвіду здійснення покупок. Як приклад, вже запущено першу в своєму роді подарункову картку торгового центру, інформаційне табло руху громадського транспорту, та використовуються нові інструменти в рамках заходів. Всі засоби підсилюють позицію Forum Lviv, як дійсно нове місце для зустрічі у Львові. Результатом цього є позитивні відгуки, як від рітейлерів так і від покупців, що відображається в вражаючих показниках відвідуваності торгового центру та  високих оборотах рітейлерів.