19 Грудня, 2022

Для того, щоб дізнатися деталі про проєкт та зробити свій благодійний внесок натисніть ТУТ.

14 грудня 2022 року торгові центри по всій Європі, управлінням якими здійснює компанія Multi Corporation, включно з ТРЦ Forum Lviv у м. Львів, об’єднали зусилля, щоб зібрати благодійні внески на закупівлю аптечок першої допомоги для України. Кампанія є результатом співпраці з платформою UNITED24, започаткованою президентом України Володимиром Зеленським.

Збором благодійних внесків Multi хоче допомогти українцям, які постраждали від війни. Фандрейзингова кампанія розпочалася 14 грудня та триватиме три місяці.

Аптечки першої допомоги, які є необхідністю в охоплених війною районах України користуються великим попитом, коштують приблизно 110 євро. Клієнти та орендарі торгових центрів під управлінням Multi можуть робити внески через Donorbox, ефективний онлайн-інструмент для управління збором коштів.

Благодійні внески в рамках кампанії перераховуються до Національного банку України та спрямовуються до Міністерства охорони здоров’я, спеціально для закупівлі цих аптечок першої допомоги. UNITED24 гарантує, що виручені кошти розподіляються на правильні цілі. Аудит UNITED24 здійснює компанія Deloitte.

Multi Corporation управляє більш ніж 80 активами по всій Європі та Туреччині. Тринадцять співробітників Multi працюють у ТРЦ Forum Lviv в Україні, і їх безпека постійно знаходиться під загрозою.

«Multi працює в Україні вже більше десяти років. Ми хочемо підтримати народ України в ці важкі часи», – говорить Elmar Schoonbrood, Co-CEO Multi Corporation. «Ми прагнемо зібрати гроші на аптечки першої допомоги, оскільки вони зараз дуже потрібні».

«Ідея UNITED24 проста: об’єднати світ навколо України. Об’єднати нас, задля порятунку наших людей, захистити та відбудувати нашу землю», – каже Ярослава Гресь, координаторка UNITED24. «Платформа дозволяє в один клік робити благодійні внески для України з будь-якої країни. Чому це так важливо? Тому що Україна краще знає, що їй потрібно. Тому що Україна може доставити допомогу туди, куди вона потрібна. Тому що тільки уряд може відновити міста чи дороги в Україні, щоб допомогти людям повернутися додому».

UNITED24 – це фандрейзингова платформа, ініційована Президентом України Володимиром Зеленським. Це центральний майданчик для збору благодійних внесків на підтримку України. За перші 5 місяців роботи UNITED24 зібрав понад 200 мільйонів доларів від громадян 110 країн світу. Серед амбасадорів UNITED24 – відомі спортсмени – Андрій Шевченко, Еліна Світоліна та Олександр Усик, креативний директор Balenciaga – Демна, американські актори – Лієв Шрайбер та Марк Гемілл, музичний гурт Imagine Dragons, співачка та актриса Барбра Стрейзанд.

Про Multi

Multi Corporation – це провідна європейська платформа для послуг з інтегрованого управління нерухомістю. З моменту свого заснування в 1982 році компанія реалізувала понад 200 проектів у сфері нерухомості із загальною орендною площею GLA понад 5 мільйонів квадратних метрів, вартістю активів майже 13 мільярдів євро та отримала понад 200 галузевих нагород. Зараз компанія Multi управляє понад 80 активами по всій Європі та приймає понад 400 мільйонів клієнтів щорічно, витрачаючи приблизно 4 мільярди євро в більш ніж 7200 магазинів, ресторанів і розважальних закладів. Multi пропонує повний спектр послуг, включаючи управління активами, експлуатацію торгових центрів, редевелопмент та реконструкцію, здачу в оренду, консультування з питань дотримання законодавчих вимог. Завдяки глибоким знанням щодо ритейлерів, інвесторів, відвідувачів та локальних ринків, Multi надає власникам нерухомості інтегровану та незалежну платформу для захисту та збільшення вартості активів на кожному етапі життєвого циклу нерухомості. Протягом багатьох років, широкий фінансовий, комерційний і технічний досвід Multi дозволив нам залишатись одними з успішніших в галузі ритейлу з точки зору заповненості, чистого доходу від оренди та найсучаснішого маркетингу. Multi активно управляє активами в 13 країнах, з головним офісом, що знаходиться в Нідерландах, також, офіси представлені в Бельгії, Німеччині, Угорщині, Італії, Латвії, Польщі, Португалії, Словаччині, Іспанії, Швейцарії, Туреччині та Україні. Відвідайте www.multi.eu для отримання додаткової інформації та завантаження профілю компанії.

🔴 Зробити благодійний внесок можна ТУТ.