6 Лютого, 2018

Компанія Multi Ukraine, що здійснює управління ТРЦ FORUM LVIV, приводить ще один новий бренд у Львів. У ТРЦ FORUM LVIV відкрився перший магазин мережі жіночої білизни «brabrabra» у Львові. Магазин знаходиться на другому поверсі Головного атріуму в ТРЦ та займає площу близько 43 кв. м.

Мультибрендовий магазин білизни «brabrabra» виконаний у сучасному дизайні із оригінальними та комфортними примірочними. Магазин «brabrabra» пропонує такі бренди білизни, як – Milavitsa, LAUMA, SILENZA, Sunny Ocean, Valery, Cotton Club та ін. У асортименті окрім нижньої та перед постільної білизни також представлені купальники і панчішно-шкарпеткові вироби.

Ще одним доповненням до портфоліо ТРЦ FORUM LVIV став «MI STORE», монобрендовий магазин-шоурум бренду Xiaomi. «MI STORE», розміром близько 90 кв. м, представлений на другому поверсі Головного атріуму в ТРЦ
FORUM LVIV.

У магазині «MI STORE» представлена техніка бренду Xiaomi – це якісні продукти, створені з використанням передових технологій, які доступні для всіх. Компанія Xiaomi має представництва більш ніж в 20 країнах і регіонах і розширює свою присутність у всьому світі, щоб стати глобальним брендом.

«Торгово – розважальний центр FORUM LVIV продовжує залучати нові бренди до Львова та вносити різноманіття у портфель брендів, який ми пропонуємо нашим покупцям. В цілому, більше 35-ти нових брендів відкрили свої перші магазини у Львові та/або в Західному регіоні в ТРЦ FORUM LVIV. Ми раді вітати бренди «brabrabra» та «MI STORE» та впевнені в тому, що наші покупці будуть повністю задоволені ними», – коментує Марина Нестеренко, директор ТРЦ FORUM LVIV.