6 Травня, 2019

1. Організатор Акції
1.1. Замовником Акції є ПрАТ «Мульті Весте Україна 3» (далі – «Організатор»). Юридична адреса: 04050, м. Київ, вул. Студентська 5-7В, офіс 301.
1.2. Організатором та Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Кориця» в особі в особі директора Ніколаєнко Марії Вікторівни, яка діє на підставі Статуту Контактний телефон тел. (044) 425 95 63. Місцезнаходження Виконавця: 03087, м. Київ, вул.Єреванська, буд. 30, секція 3
2. Мета проведення Акції – в рамках популяризації торгового центру Forum Lviv для збільшення кількості покупців та стимулювання продажів в торгових точках
3. Тривалість та територія (місцепроведення Акції
3.1. Акція проводиться у ТЦ Forum Lviv за адресою: м. Львів, вул. Під Дубом 7Б (далі – «Місце проведенняАкції»).
3.2. Акція починається 1 травня – 09 червня 2019 року(далі – «Період проведення Акції»)
3.3. Акція складається з наступних етапів:

Етап 1 – в Період проведення Акції відвідувачі ТЦ Forum Lviv здійснюють покупку на сумму від 1000 грнщо підтверджується наявністю розрахункового документу (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків (далі по тексту «Чек») одним чекомабо сукупністю декількох чеків (максимум чотири чеки) в Період проведення акції в усіх магазинах торгового центру. На одну анкету може бути наданий один чек з супермаркету Сільпо

Етап 2 щоденно з 12:00 до 20:00 (а 9 червня до 17:59),  у головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, 1й поверх на стійці реєстрацій відвідувачам, необхідно пред’явити чек/чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після цього Учасник має право приймати участь в розіграші Головного призу. Згідно пункту 5.2.4) Власники та працівники Виконавця та Замовника або представники орендарів ТРЦ ForumLviv (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ Forum Lviv), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ Forum Lviv, в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни, родичі другої черги та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Виконавця Акції, Замовника Акції, орендарів ТРЦ Forum Lviv

3.4. Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти на офіційному сайті ТЦ Forum Lviv http://forum-lviv.com/, за телефоном гарячої лінії: +38 (032) 295 69 96, у соціальній мережі Facebook(www.facebook.com/forumlviv) та у промоутера на головній площі ТЦ Forum Lviv.
4. Продукціящо бере участь в Акції
4.1. В Акції беруть участь товари усіх орендарів ТЦ ForumLviv (надалі – Акційні Товари)
5. Учасники Акції та вимоги до Учасника Акції

Брати участь в Акції можуть усі дієздатні громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє – та правоздатність) (надалі – Потенційні учасники Акції). Потенційні учасники Акції можуть стати учасниками Акції за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені в розділі 6 цих Правил

5.2.  Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:

1) особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;
2) особи, які не виконали умов цих Правил;
3) нерезиденти України;
4) власники та працівники Виконавця та Замовника або представники орендарів ТРЦ Forum Lviv (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ Forum Lviv), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ Forum Lviv, в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни, родичі другої черги та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Виконавця Акції, Замовника Акції, орендарів ТРЦ Forum Lviv

5) будь-які юридичні особи.

6. Порядок участі в акції
6.1. Для того, щоб стати Учасником Акції, необхідно вчинити такі дії:
6.1.1. Прийти до Торгового центру в Період проведення Акції (з 08:00 01 травня 2019 по 17:30 9 червня 2019року), придбати товар/послугу  на суму від 1000 грн. (Обов’язкова покупка), отримати належним чином оформлений чек на суму від 1000 грн. або декілька чеків (максимум сумуються чотири чеки), на якому мають бути чітко вказані місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки. При цьому, реєстрація чеків відбувається щоденно з 12:00 до 20:00 з 1 травня до 8 червня, а 9 червня з 12:00 до 17:59.

        Увага! До участі в Акції приймаються лише Чеки з чіткими даними на суму для Обов’язкової покупки. Покупка повинна бути здійснена в період з 08:00 01 травня по 17:30:00 9 червня 2019 року виключно в ТРЦ Forum LvivНа одну анкету може бути не більшеодного чеку з супермаркету Сільпо.

6.1.2. На стійці реєстрації в головному атріумі необхідно пред’явити чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після цього Учасник має право приймати участь в розіграші Головного призу.

Картка Учасника має 2 частини: перша відривається та опускається Учасником в лототрон, друга – залишається на зберіганні разом з оригіналом Чеку у Учасника.

6.1.3. Для отримання Картки Учасника, покупець має зареєструвати чек, заповнивши анкету, що містить особисту інформацію Учасника Акції та детальну інформацію про покупку.
6.2. 1 (один) чек на покупку Акційного Товару  на  суму від  1 000 грн. дає право на отримання 1 (однієї) Картки учасника. Якщо вартість чеку є більшою ніж 1000 грн учасник акції  має право зареєструвати чек, заповнити анкети та отримати Картки Учасника у кількості, яка є кратною  1000. За одним чеком учасники Акції має право реєстрації у кількості, кратній  1000, але не більше 5 штук за одним чеком.

УВАГА! Реєстрація припиняється 17:59 09 червня 2019 року

6.3. До участі в Акції допускаються лише чеки учасника з датою та часом, які відповідають періоду проведення Акції (з 8:00 1 травня 2019 року по 17:30:00 09червня 2019 року), та заповнені згідно п. 6.1 та з урахуванням пункту 6.5.
6.4. Усі чеки, які внесені в реєстр (з 12:00 1 травня 2019 року по 17:59:00 09 червня 2019 року), беруть участь у розіграші Головного Призу за умови дотримання Учасниками Акції чинних Офіційних умов.
6.5. Учасники Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (фіскальних чеків) на придбану продукцію, для підтвердження здійснення покупки.
6.6. Право участі в Акції має лише фізична особа, яка зареєстрована як Учасник Акції в порядку,  визначеному Умовами Акції. Підтвердженням реєстрації фізичної особи в           якості Учасника Акції є спеціальна належним чином заповнена реєстраційна Анкета Учасника Акції (надалі – Анкета учасника), що знаходиться у Організатора. Один Учасник має можливість зареєструватися необмежену кількість разів для участі в Акції для отримання Призу протягом всього періоду проведення Акції, за умови виконання всіх умов цих Правил.
6.7. Беручи участь у Акції, Учасник Акції не вносить ніякої плати, пов’язаної з участю у Акції. Фонд Заохочень Акції та подарункові послуги не формується з внесків Учасників Акції. Замовник/Організатор Акції не отримують винагороду від Учасників Акції за їх участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.
6.8. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.
6.9. Учасники Акції, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Виконавцю Акції інформацію (включаючи особисту), визначену Виконавцем Акції як необхідну для отримання відповідного Призу Акції.
6.10. Передача прав Учасника Акції іншим особам не допускається. Будь-яке порушення з боку Учасника Акції даних Правил та Умов Акції, є підставою для позбавлення його права участі в Акції.
6.11. Організатор Акції  залишає за собою виключне право відмовити у реєстрації як Учасника Акції будь-якій особі, Чек якої викликає сумніви щодо його достовірності чи здійснення покупки в  магазинах Торгового центру, а так само, якщо у представника Організатора будуть достатні   підстави вважати, що фізична особа не може брати участь у Акції (не відповідає умовам цих Правил та Умов Акції).
6.12. Виконавець Акції має право вимагати в Учасника Акції пред’явити оригінали розрахункових документів (чеків) на Товари, на підставі яких вони заповнювали анкети для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ, в будь-який момент на свій розсуд.
6.13. Картку/Картки необхідно зберігати  протягом всього Періоду проведення Акції.

У випадку втрати Картки або її псування, інформація, що була зібрана в ній, та сама Картка не відновлюються. Картка не може бути передана іншій особі.

Увага! Підтвердженням реєстрації фізичної особи як Учасника Акції є заповнена Анкета учасника, що  знаходиться у Організатора, та наявність у цієї особи Картки з відповідними Чеками.

6.14. Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
6.14.1. дотримуватися вимог даних Правил та Умов Акції та норм чинного законодавства України;
6.14.2. надавати повні, коректні та достовірні відомості, вказані у даних Правилах та Умовах Акції;
6.14.3. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;
6.14.4. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Учасника у Акції.
6.14.5. нести повну відповідальність за те, що Анкета учасника заповнена коректно та відповідно до Правил та Умов Акції
6.15. З моменту прийняття умов даних Правил та Умов Акції, шляхом заповнення та підписання Учасником Акції Анкети учасника, згода з умовами даних Правил та Умов Акції та згода на обробку персональних даних вважається наданою відповідним Учасником Акції у відповідності до вимог законодавства України.
6.16. Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та Умов Акції  та/або відмовився від надання згоди на обробку його персональних даних втрачає право на подальшу учать у Акції.
6.17. Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, є порушенням Правил та Умов Акції та позбавляє такого Учасника Акції права на подальшу участь у Акції та звільняє Замовника/Організатора Акції від будь – яких зобов’язань перед таким Учасником Акції.
6.18. У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у даних Правилах та Умовах Акції, що спричинило настання у Організатора та\або Замовника Акції збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.
6.19. Учасники Акції діють особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники Акції беруть на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням Головного подарунка.
6.20. Усі анкети, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призів Акції.

7. Призовий фонд Акції
7.1. Призом Акції є: 100 000.00 грн. на шопінг у Торговому центрі протягом року. (надалі – Головний приз)
7.2. Призовий фонд Акції обмежений і складає кількість, зазначену в 7.1. цих Правил. Головний Приз Акції призначений для особистого використання Учасниками Акції і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.
7.3. Замовник Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами, або підвищити вартість наявних Призів Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому цими Правилами.
7.4. Замовник Акції та/або залучені ним треті особи забезпечують передачу/вручення Головного призу/призів Акції Переможцям Акції.
7.5. Головний приз Акції може бути отриманий Переможцями Акції, тільки на умовах, визначених у цих Правилах.
7.6. Зовнішній вигляд і зміст Головного Призу може не відповідати сподіванням Учасників Акції.
7.7. Переможець Акції може отримати відповідний Головний приз Акції лише один раз в межах відповідного розіграшу.
8. Порядок визначення Отримувача Головного подарунку
8.1. 9 червня 2019 року о 18:00 відбудеться розіграш Головного Призу Акції. Розіграш відбуватиметься в головному атріумі ТРЦ Forum Lviv
8.2. Визначення переможця Акції, який зможе отримати Головний Приз (надалі – Головний переможець), буде здійснено за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед Анкет учасників, що приймають участь в Акції.
8.3. Головний переможець буде повідомлений про перемогу в Акції одразу в місці розіграшу, Присутність Головного переможця в ТРЦ Forum Lviv є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу.У випадку відсутності Головного переможця біля сцени, ведучий зобов’язаний зателефонувати за номером телефону, зазначеним в Анкеті, та повідомити Учасника про те, що він є Головним переможцем. У випадку, якщо він знаходиться всередині ТРЦ ForumLviv, він повинен підійти до місця розіграшу. У випадку, якщо Учасник не знаходиться у місці проведення розіграшу, зазначеному в пункті 8.1 та на території ТРЦ Forum Lviv , він втрачає своє право на отримання Головного призу
8.4. Головний переможець пред’являє оригінал документа з  фотокарткою, що засвічує його особу, а саме – паспорт в місці розіграшу Головного Призу. Пред’явлення оригіналу документа з  фотокарткою, що засвічує особу Головного переможця (паспорт), є обов’язковою умовою для отримання Головного Призу. У випадку, якщо Учасник не пред’являє в місці розіграшу Головного Призу оригінал паспорту, він втрачає своє право на отримання Головного призу

Також Головний переможець надає Виконавцю:

• копію свого паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків;
• оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, виключно для ознайомлення та перевірки дотримання Учасником  Акції всіх умов Акції. Оригінал чеку зберігається у Замовника чи Виконавця Акції та повертається Переможцеві не раніше ніж через 15 календарних днів.  У випадку, якщо Учасник не пред’являє в місці розіграшу Головного Призу оригінал розрахункового документу(чеку), що був зареєстрований в Акції, він втрачає своє право на отримання Головного призу
8.5. Головний переможець Акції матиме можливість отримати Головний Приз після перевірки Виконавцем оригіналу розрахункового документу (чеку), зазначеного Головним переможцем при реєстрації в Акції, а також за умови надання копії паспорту та ідентифікаційного номеру, у місці проведення розіграшу не раніше ніж на 15 календарний день після проведення розіграшу (за умови відсутності заяви Головного переможця про повернення якісного Товару за розрахунковим документом (чеком), який став підставою для визначення Головного переможця, відповідно до вимог ст.9 ЗУ «Про захист прав споживачів») та підписання заяви-підтвердження про отримання Головного Призу та згоди на обробку персональних даних. У випадку подання Головним переможцем (або іншою особою) заяви про повернення Товару за чеком, який став підставою для визначення Переможця, в строки, визначені законодавством України та розірвання  при цьому договору купівлі-продажу, Головний переможець втрачає право на отримання Головного Призу.
8.6. У разі якщо буде витягнуто анкету, яка не заповнена повністю, особа, яка проводить визначення отримувача Подарунку, оголошує про це та витягає іншу анкету з лототрону.
8.7. Головний переможець безумовно і беззаперечно погоджується з умовами Акції, які не підлягають оскарженню
8.8. Відмова від надання зазначених вище копій документів, надання їх пізніше вказаного строку, надання копій документів, що мають ознаки фальсифікації, надання неповних / нерозбірливих копій документів, відмова пред’явити оригінал паспорта громадянина України / довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи – платника податків) / оригінал чеку на підтвердження здійснення покупки відповідно до цих Правил при підписанні Акту приймання-передачі / відмова підписати Акт приймання-передачі Подарунку позбавляє такого Учасника Акції права на отримання Подарунку Акції та вважається, що такий Учасник Акції добровільно відмовився від отримання Подарунку.
8.9. Головний переможець має право отримати Головний Приз після  підписання трьохстороннього документа УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ГОЛОВНОГО ПРИЗУ  РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ  ТЦ «FORUM LVIV»  «РІК ШОПІНГУ У ПОДАРУНОК»  між Переможцем, Організатором та Замовником
8.10. Результати визначення Головного переможця, який отримає Головний Приз, після отримання ним Головного Призу вважатимуться остаточними та не підлягають оскарженню.
8.11. Замовник/ Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Головного Призу, Замовник/ Виконавець  не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Головним переможцем і прав на одержання Головного Призу. Замовник/ Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
8.12. Замовник/Виконавець не відповідає за будь-які витрати Головного переможця, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Головного Призу.
8.13. Головний переможець, під час отримання відповідного Головного Призу підписує з Виконавцем заяву-підтвердження про отримання Головного Призу, та згоди на обробку персональних даних, форми яких визначаються Виконавцем, на підставі яких Переможець Акції отримує Головний Приз.
8.14. У разі вiдсутностi у Головного переможця можливості/бажання використати/отримати Головний Приз з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника,  Виконавець /Замовник не сплачують Головному переможцю  жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Призу.
8.15. Грошовий еквівалент Головного Призу не видається, заміна Головного Призу іншими товарами/ послугами не допускається.
8.16. Головний Приз поверненню чи обміну не підлягає
8.17. Щоб скористатися Головним Подарунком на ім’я Отримувача Головного подарунку буде відкрита банківська картка, на яку буде перераховуватися щомісяця 8333,33 грн протягом 12 місяців. Картка буде чинною лише на території Торгового центру. На картці буде встановлено ліміт на витрати в Торговому центрі – 8333,33 грн. щомісяця протягом року.

Отримувач Головного подарунку не має права знімати кошти з картки. Розрахунок за продукцію в ТРЦ ForumLviv повинен здійснюватися виключно наданою банківською карткою. Щомісяця до 1-го числа Отримувач Головного подарунку повинен надати в офіс управління ТРЦ звіт по здійсненим покупкам  наданою банківською карткою в ТРЦ Forum Lviv за попередніймісяць. Наступне перерахування здійснюється виключно після надання звіту щодо руху грошових коштів на картці. В разі якщо покупки здійснювалися іншою карткою чи були зняті як готівка Отримувач Головного Подарунку втрачає своє право на подальше отримання Головного призу та виплачує Організатору акції штраф в десятикратному розмірі від щомісячного розміру призу.

8.18. Дані Отримувача головного подарунку будуть внесені до протоколу, що складається Організатором Акції.
8.19. Результати розіграшу будуть опубліковані на сайті ТЦ Forum Lviv.
8.20. З моменту отримання Головного Призу, а саме з моменту підписання акту приймання-передачі Головного Призу, Організатор Акції не несе відповідальність за випадки втрати можливості використання Головного Призу Переможцем Акції через обставини які не залежать від Організатора.
8.21. Оподаткування Подарунку здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
8.22. Учасник, що став Переможцем Акції не може поступитися таким правом на користь третіх осіб.
9. Застереження
9.1. Право участі в Акції мають лише допущені до участі в Акції Організатором Купони. Купони, що містять недостовірні дані, заповнені нерозбірливо, на неоригінальних бланках Картки, мають інші недоліки, не дають права на участь у Акції та не допускаються Організатором до участі у Процедурі визначення Отримувача Головного подарунку Акції. Відповідальність за наслідки таких порушень Правил та Умов Акції несуть особи, які їх допустили.
9.2. Організатор не несе жодної відповідальності за достовірність наданої Учасником Акції інформації та залишає за собою виключне право на відмову будь-якій особі, що надала про себе недостовірну інформацію, на  участь у Фіналі Акції.
9.3. Беручи участь в Акції, її Учасники погоджуються з тим, що у разі оголошення їх Переможцями, що мають право на отримання Заохочень Акції та/або отримання Головного подарунку, їх імена та фотографії можуть бути оголошені та використані Організатором в друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, в тому числі з метою реклами та отримання прибутку, і таке використання є безкоштовним і не підлягає компенсації у будь-якому вигляді.
9.4. Заповнюючи Анкету учасника фізичні особи погоджуються, що отримана Організатором від Учасників Акції, які заповнювали Анкету учасника, інформація не вважається конфіденційною і може використовуватися Організатором на власний розсуд з урахуванням положень чинного законодавства України щодо обігу такої інформації.
9.5. Готівкова та/або будь-яка інша компенсація Головного подарунку не видається. Заміна Головного подарунку будь-яким іншим благом не допускається. Головний подарунок обміну та поверненню не підлягає.
10. Інші умови
10.1. Замовник Акції зберігає за собою право змінювати механіку та час визначення Головного переможця шляхом розміщення інформації на сайті: www. http://lviv.multi.eu/  та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/forumlviv/
10.2. Замовник/Виконавець Акції не проводить повторне повідомлення Головного переможця про його перемогу після здійсненого першого дзвінка.
10.3. Замовник/Виконавець Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Акції, або не вручення Головного Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин як: стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру в м. Львові, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, тимчасове припинення роботи ТРЦ Forum Lviv у випадку повідомлення про замінування, інші непідвласні контролю з боку Замовника/Виконавця Акцій обставини, що перешкоджають в проведенні Акції та врученню Головного Призу.
10.4. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальність за неможливість отримання Головним переможцем Головного Призу з будь-яких причин, які не залежать від Замовника/Виконавця Акції, в т.ч. з причини зазначення Головним переможцем неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Акції. При цьому такий Головний переможець позбавляється права на отримання від Замовника/Виконавця Акції будь-якої компенсації.
10.5. Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Головного Призу.
11. Використання Персональних Даних
11.1. Головний переможець погоджується, що у разі отримання ним Головного Призу, його особисті дані, які були надані Замовнику, а також фіксація самого процесу вручення Головного Призу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Головного переможця, і таке використання ніяким чином Головному переможцю не оплачується.
11.2. Замовник/Виконавець Акції не несуть відповідальності за неможливість отримання Головним переможцем Призу Акції / Головного Призу у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Замовника/ Виконавця (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу операторів зв’язку України.
11.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником/Виконавцем Акції. Рішення Замовника/Виконавця Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.
11.4. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:
11.4.1. Власником персональних даних Переможців Акції є Замовник.
11.4.2. Персональні дані Головного переможця обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
11.4.3. З метою обробки персональних даних обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти ідентифікаційний код, адреса реєстрації.
11.4.4. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
11.4.5. Розпорядником персональних даних Переможців Акції є Виконавець та будь-які залучені Виконавцем треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.
11.4.6. Персональні дані Головного переможця без отримання від нього окремої згоди та/або повідомлення їх не можуть бути передані третім особам для забезпечення вручення Головного Призу. Окрім того, передача третім особам персональних даних Головного переможця без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
11.4.7. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, відповідно до чинного Законодавства. Персональні дані Головного переможця будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для забезпечення вручення Головного Призу
11.4.8. Головний переможець може відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому він  втрачає право на участь в Акції/отримання Головного Призу.
11.5. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції / Головний переможець тим самим надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних.
12. Заключні положення

12.1. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
12.2. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог діючого законодавства України.
12.3. Організатор Акції може визнати недійсними будь – яку реєстрацію, а також заборонити подальшу участь в даній Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів Акції, або ж діє, порушуючи дані Правила та Умови Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов’язана із даним Акцією.
12.4. Замовник/Організатор не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Організатора обставини.
12.5. Замовник/Організатор не несуть відповідальності за неможливість отримання Головного подарунку Учасником Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора. При цьому такий Учасник не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
12.6. Замовник/Організатор не несуть будь якої відповідальності: щодо подальшого використання Головного подарунку Учасниками Акції після їх отримання, жодних гарантійних зобов’язань щодо якості товарів/послуг, що надані третіми особами, а також за можливі наслідки їх використання.
12.7. Замовник не вступає у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Головного подарунку. Замовник не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках стосовно проведення цієї Акції.
12.8. Отримання Головного подарунку передбачено тільки Учасниками Акції та не може розглядатися як грошове зобов’язання.
12.9. Головний подарунок, від отримання яких Учасники Акції відмовився, Організатор використовує на власний розсуд з урахування положень договору між Замовником та Організатором.
12.10. Обов’язок по нарахуванню і сплаті податків у зв’язку з врученням відповідних Заохочень Акції та Головного подарунку, а також відповідальність за невиконання даного обов’язку несе Замовник Акції.
12.11. Згідно з вимогами ст. 634 ЦК України про договори приєднання, а саме, щодо змоги укладання такого договору шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники погоджуються з цими Правилами та Умовами Акції та зобов’язуються їх виконувати.
12.12. Ці Правила є попереднім договором, і у випадку відмови від виконання цих Правил та Умов Акції, Переможці втрачають право на отримання Головного подарунку.
12.13. Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
12.14. Рішення Замовника стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників. Замовник залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Замовник не несе відповідальності за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну Умов Акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Замовника, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами..
12.15. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Замовником/Виконавцем протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті www. http://lviv.multi.eu/ та на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/forumlviv/
12.16. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
12.17. Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов  вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.
13. Інші Умови.
13.1. Беручи участь в Акції, Учасник/Переможець Акції, зокрема, підтверджують свою згоду з наступним:

Кожен Учасник Акції тим самим надає свою згоду на обробку та безкоштовне використання  наданих Учасником Акції персональних даних, а саме: ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону, адресу електронної пошти, а також інші дані, що надаються Учасником Акції для участі в Акції (далі – «Персональні дані») (Обробка персональних даних про  расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних  партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров’я чи статевого життя – НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ)  Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, або іншої інформації про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру  якщо проставлені відмітки в відповідних клітинках Анкети Учасника), без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних»

Організатор Акції, в порядку визначеному Законом України «Про захист персональних даних» має право здійснювати обробку та використання персональних даних (паспортні дані, ідентифікаційний код та інше) Учасників/Переможців Акції будь-яким незабороненим діючим законодавством України способом в тому числі, але не обмежуючись з метою  виконання вимог законодавства України, щодо реклами, податків, та в сфері бухгалтерського обліку.

9.2​Кожен Учасник Акції погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Організатором Акції виключно з метою проведення Акції.

Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлений.

Обробка персональних даних може здійснюватися  Організатором Акції самостійно або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності.

Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор Акції не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника акції з розміщення таких персональних даних.

Виконавець/Організатор:

Виконавець/Організатор:

Товариство з обмеженою відповідальністю«Кориця»

Місцезнаходження: 03087,           м. Київвул.Єреванська, буд. 30, секція 3

р/р 2600601310328 в АТ «КРЕДОБАНК», Київське відділення Центрального філіалу

МФО  325365

Ідентифікаційний код юридичної особи: 31301680

ІПН: 313016826581

С-во пл. ПДВ № 100299257

Директор

__________________________Ніколаєнко М. В.

Замовник:

ПрАТ “Мульті Весте Україна 3”

Юридична адреса: 04050, м. КиїввулСтудентська 5-7В, офіс 301.

Код ЄДРПОУ 35575330

поточний рахунок

№ 26000010809522

в  ПАТ“УКРСОЦБАНК”

МФО 300023, М.КИЇВ 03150,

вул. Ковпака 29

Уповноважені представники

________________ Нестеренко М.С.

________________ Новічков А.Г.