29 Червня, 2016

Бренд жіночої білизни Hunkemöller відкрив свій перший магазин у Львові в торговому центрі Forum Lviv. Forum Lviv знаходиться в самому центрі міста Львова, всього в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету i неподалік Головної Площі Львова. Торговий Центр має площу 69 тис.кв.м. і містить магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. Урочисте відкриття  Forum Lviv відбулося 25 вересня 2015 року.
Голландський бренд Hunkemöller є найбільшою мережею бутиків жіночої білизни в країнах Бенілюкс. Бренд дотримується останніх трендів і таким чином поєднує високу якість білизни та різноманіття стилів та розмірів. Магазин Hunkemöller   в Forum Lviv, розміром 120 м2 розмістився на другому поверсі торгового центру.

«Торговий центр Forum Lviv привів до Львова більше 25 нових брендів. Всі з них мають сильну репутацію на народному та міжнародному рівні. Hunkemöller – відносно новий бренд в Україні, проте за рахунок того, що компанія ставить особливий наголос на високу якість, а також і на особливу атмосферу підчас здійснення покупок, ми впевнені, що новий магазин сподобається усій жіночій половині покупців в торговому центрі. Цей бренд є прекрасним доповненням до портфелю брендів Forum Lviv», коментує Марина Нестеренко, директор ТЦ Forum Lviv.

Відкриття нових магазинів будуть оголошені найближчим часом.

Forum Lviv впроваджує нові додаткові послуги для своїх відвідувачів, для того, щоб бути не лише fashion напрямком у Львові, але й для  забезпечення львів’янам нового унікального досвіду здійснення покупок. Як приклад, вже запущено першу в своєму роді подарункову картку торгового центру, інформаційне табло руху громадського транспорту, та використовуються нові інструменти в рамках заходів. Всі засоби підсилюють позицію Forum Lviv, як дійсно нове місце для зустрічі у Львові. Результатом цього є позитивні відгуки, як від рітейлерів так і від покупців, що відображається в вражаючих показниках відвідуваності торгового центру та  високих оборотах рітейлерів.