15 Березня, 2017

У торговому центрі Forum Lviv на початку березня 2017 року відкрились нова студія-магазин VOVK та магазин ALL STARS.
У Forum Lviv бренд VOVK представлений в магазині, розміром 180 кв.м., що розташовується в головній фешн-галереї Forum Lviv на другому поверсі.

Молодий український бренд VOVK пропонує львів’янкам і гостям міста одяг власного виробництва, що виготовляється під чітким контролем якості. Серед інших головних переваг бренду – високий рівень сервісу та стильний інтер’єр магазину.

Новий магазин ALL STARS площею 172 кв.м. магазин вітає львівських покупців на другому поверсі в зоні Малого Атріуму в ТЦ Forum Lviv. В мультибрендовому магазині ALL STARS представлено широкий асортимент оригінального взуття, одягу та аксесуарів спортивного стилю.

Головна особливість магазинів ALL STARS — величезний вибір кросівок і кед, багато з яких є ексклюзивними на території України. В магазинах представлені всесвітньо відомі sportswear бренди: Nike, Jordan, Converse, Helly Hansen, New Balance, Asics, Lotto, Vans, Saucony, Puma, Crep, Diadora (скоро).

ТЦ Forum Lviv розташований в центрі міста, на вулиці Під Дубом,  в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету. Він включає в себе більше ніж 100 магазинів, повноцінну зону ресторанів та зону розваг, таких як кінотеатр та дитячий розважальний центр. Для зручності клієнтів працює підземний паркінг на 600 паркомісць. ТЦ Forum Lviv має вигідне розміщення в діловитому центрі міста і надає можливості як для невеликих місцевих ритейлерів, так і великим мережевим та преміальним брендам.