13 Червня, 2016

9-го червня торговий центр Forum Lviv став срібним переможцем ICSC Solal Marketing Awards на щорічній Конференції ICSC (Міжнародної ради торгівельних центрів) в сфері маркетингу в Берліні. Forum Lviv став першим торговим центром в Україні, який отримав нагороду ICSC Solal Marketing Award. Торговий центр було нагороджено за ефективну та успішну кампанію з відкриття в категорії «Урочисті відкриття/розширення/оновлення». В даній категорії конкуренцію Forum Lviv склали ще 5 торгових центрів з Туреччини, Польщі, Данії та Південної Африки.

“Це велика честь для Forum Lviv отримати престижну срібну нагороду ICSC Solal Marketing Award, тим паче, що це перша нагорода такого роду для торгового центру в Україні. У нашій маркетингової діяльності ми прагнемо дивувати відвідувачів. За рахунок впроваджених заходів та інструментів, Forum Lviv став не лише fashion-локацією у Львові, але й місцем, де львів’яни отримують новий унікальний досвід здійснення покупок. Все це зміцнює нашу позицію справжнього нового місця для зустрічей у Львові,” – коментує Марина Нестеренко, директор ТЦ Forum Lviv.

В цілому компанія Multi Corporation була удостоєна двох золотих, трьох срібних нагород та однієї нагороди за спеціальну відзнаку. Це була найбільша кількість нагород, отриманих однією компанією, в цьому році.

«Ми дуже пишаємося тим, що в цьому році ICSC в знак визнання наших досягнень в галузі управління торговими центрами і маркетингу торгового центру серед нашого портфоліо відзначила Multi Corporation шістьома нагородами ICSC Solal Marketing Awards,” – сказав Хайно Вінк, головний операційний директор Multi Corporation.

У 2016 році організатори Solal Awards отримали рекордну кількість заявок – 238 з 21 країни. Щорічна нагорода ICSC Solal Marketing Awards збирає разом найкращі практики ритейл маркетингу з усієї Європі і Південної Африки, щоб винагородити тих, хто провів найбільш ефективні кампанії. Визначаючи кращі практики і видатні маркетингові активності, Solal Awards вважаються еталоном якості по всій індустрії торгових центрів.

Forum Lviv знаходиться в самому центрі міста Львова, всього в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету i неподалік Головної Площі Львова. Торговий Центр має площу 69 тис.кв.м. і містить магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. Урочисте відкриття Forum Lviv відбулося 25 вересня 2015 року.