8 Серпня, 2016

В результаті останніх підписаних договорів оренди лізинг командою компанії Мульті Юкрейн ТЦ Forum Lviv заповнено на 99%. Торговий центр займає територію площею 69 000 м2, на якій розміщуються магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг.

Forum Lviv знаходиться в самому центрі міста Львова, всього в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету i неподалік Головної Площі Львова, Площі Ринок. Компанія Мульті святкувала урочисте відкриття Forum Lviv разом із львів’янами в вересні 2015 р.

Компанія Мульті Юкрейн залучила в ТЦ Forum Lviv понад 30 нових брендів. Серед інших такі бренди, як Mango, LC Waikiki, Lacoste, Intimissimi, Calzedonia, Love Republic, Befree, Massimo Dutti, Oysho і Timberland відкрили свої перші магазини в регіоні в Forum Lviv. Крім того, ті бренди, які вже були представлені у Львові, відкрили свої магазини відповідно до нових оновлених концепцій: таких як, «Аліса в країні чудес» в Сільпо і «Будинок Містера Біга» в дитячому магазині “Будинок Іграшок”.

“Ми приділяємо особливу увагу різноманітності  пропозиції портфелю брендів для наших покупців. Всі ритейлери в портфелі брендів Forum Lviv мають сильну репутацію, як на національному, так і на міжнародному рівні. Це є важливим аспектом у Львові, де покупці звикли до кращого рівня послуг та є більш вимогливими і орієнтованими на якість. Forum Lviv довів, що є топ-fashion місцем у Львові, а також новим місцем зустрічей для жителів міста. Завдяки цьому торговий центр отримав репутацію серед ритейлерів, як проект до якого необхідно долучитися”, – коментує Марина Нестеренко, Директор ТЦ Forum Lviv.

Forum Lviv – це флагманський торговий центр компанії Мульті в Україні. З моменту відкриття торговий центр уже отримав ряд визнань: Кращий торговий центр в Центральній і Східній Європі на 13-й щорічній Central & Eastern Europe Real Estate Quality Awards (Варшава); Кращий великий торговий центр у 2015 році на CEE Retail Awards (Варшава); Ритейл проект року на 5-й щорічній Investment CEE and Green Building Awards (Варшава); Ритейл проект року в Східній Європі і Азії на Real Estate Project Awards; срібна нагорода на ICSC Solal Marketing Awards.

Найближчим часом компанія Мульті оголосить відкриття нових магазинів в ТЦ Forum Lviv .

 Інновації Forum Lviv

Forum Lviv впроваджує нові додаткові послуги для своїх відвідувачів, що допоможуть торговому центру бути не лише топ-fashion напрямком у Львові, але й забезпечать львів’янам дійсно новий унікальний досвід здійснення покупок. Нові додаткові послуги включають першу в своєму роді в  Україні подарункову картку торгового центру, інформаційне табло руху громадського транспорту, та використання нових інструментів в рамках заходів. Всі засоби допомагають посилити позицію Forum Lviv, як дійсно нове місце для зустрічі в історичному місті Львові. Результатом цього є позитивні відгуки, як від рітейлерів так і від покупців, що відображається в вражаючих показниках відвідуваності торгового центру та  високих оборотах рітейлерів.