30 Січня, 2016

Новий  магазин бренду Goldi Льонокомбінат відкрився у Forum Lviv. Forum Lviv знаходиться в самому центрі міста Львова, всього в декількох хвилинах ходьби від Національного Оперного Театру та Балету i неподалік Головної Площі Львова. Торговий Центр має площу 69 тис.кв.м. і містить магазини, ресторани, розваги, кінотеатр та підземний паркінг. Урочисте відкриття  Forum Lviv відбулося 25 вересня 2015 року.

Магазин Goldi Льонокомбінат, що пропонує український брендовий одяг для жінок, чоловіків і дітей, вимірюється майже 370 кв.м. і знаходиться на першому поверсі.

«Forum Lviv має сильний та різноманітний портфель брендів, що робить Forum торговельним призначенням в місті Львові. Всі наші рітейлери, українські та міжнародні, мають гарну репутацію на ринку. Goldi Льонокомбінат – це успішний український бренд, який активно розвивається в даний час і ми знову раді представити Львову новий бренд», – коментує Марина Нестеренко, Директор ТЦ Forum Lviv.

В ТЦ Forum Lviv здано в оренду 98% площі.

З поміж інших такі рітейлери, як Mango, LC Waikiki, Lacoste, Intimissimi, Calzedonia, Love Republic, Befree, Massimo Dutti, Oysho, Timberland відкрили свої перші магазини в західному регіоні в Forum Lviv.