Офіційні правила участі у рекламній Акції  ТЦ «FORUM LVIV»

під умовною назвою «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ  – НАМ 3 РОКИ!»

(надалі – Акція)

 1. Організатор Акції:
 • Замовником Акції є ПрАТ «Мульті Весте Україна 3» (далі – «Замовник»). Юридична адреса: 04050, м. Київ, вул. Студентська 5-7В, офіс 301.
 • Організатором та Виконавцем Акції є ТОВ «АРТ ОФ МАЙС» . Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/7, оф. 708.  Тел. (044) 369-33-30.
 1. Мета проведення Акції
 • Акція проводиться в рамках популяризації торгового центру Forum Lviv для збільшення кількості покупців та стимулювання продажів в торгових точках.
 1. Тривалість та територія (місце) проведення Акції
 • Акція проводиться у ТРЦ Forum Lviv за адресою: м. Львів, вул. Під Дубом 7Б (далі – «Місце проведення Акції»).
 • Період проведення акції: 15 – 23 вересня 2018 року, далі – «Період проведення Акції»)
 • Акція складається з наступних етапів:

Етап 1 – відвідувачі ТРЦ Forum Lviv здійснюють покупку на суму від 1000 грн. що підтверджується наявністю розрахункового документу (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків (далі по тексту «Чек») одним чеком або сукупністю декількох чеків (максимум два чеки) в Період проведення акції в усіх магазинах торгового центру. На одну анкету може бути наданий один чек з супермаркету Сільпо. В Період проведення Акції, щоденно з 13:00 до 19:00,  у головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, 1й поверх на стійці реєстрацій відвідувачам, необхідно пред’явити чек/чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після цього Учасник має право приймати участь в розіграші Головного призу.

Етап 2   в Період проведення Акції, щоденно з 12:00 до 20:00 (а 22 вересня до 17:30),  у головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, 1й поверх на стійці реєстрацій відвідувачам, необхідно пред’явити чек/чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після цього Учасник має право приймати участь в розіграші Головного призу.

          Етап 3  – В період з 15  по 23 вересня  2018 року з 13:00 до 19:00 після реєстрації та дотримання всіх правил, учасник  разом із Карткою Учасника отримує купон на участь у додатковій Акції – Подарункова Кабіна, та має можливість виграти подарунок підійшовши до промоутера, який знаходиться в головному атріумі поруч із Подарунковою кабіною. Учасник пред’являє та обмінює купон, отримуючи можливість взяти одноразову участь в Акції. (23 вересня з 13:00 – 19:00 реєстрація проходить для усіх бажаючих, хто здійснив покупку в усіх магазинах ТРЦ Forum Lviv від 1000грн, одним чеком або сукупністю декількох чеків (максимум два чеки) в усіх магазинах торгового центру (може бути наданий один чек з супермаркету Сільпо), на якому мають бути чітко вказані місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки). У головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, 1й поверх на стійці реєстрацій відвідувачам, необхідно пред’явити чек/чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати купон на участь в Акції.

Одна особа може прийняти участь в Акції лише один раз в день

Більш детальну інформацію про Акцію можна знайти на офіційному сайті ТРЦ Forum Lviv http://forum-lviv.com, за телефоном гарячої лінії: +38 (032) 295 69 96, у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/forumlviv) та у промоутера на головній площі ТРЦ Forum Lviv.

 • Акція проводиться у ТЦ Forum Lviv за адресою: м. Львів, вул. Під Дубом 7Б (далі – «Місце проведення Акції»).
 1. Продукція, що бере участь в Акції
 • В Акції беруть участь товари усіх орендарів ТРЦ Forum Lviv (надалі – Акційні Товари)
 1. Учасники Акції

Учасники Акції та вимоги до Учасника Акції

 • Брати участь в Акції можуть усі дієздатні громадяни України, які постійно проживають в Україні та яким на початок проведення Акції виповнилось 18 років (мають повну діє – та правоздатність) (надалі – Потенційні учасники Акції). Потенційні учасники Акції можуть стати учасниками Акції за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені в розділі 6 цих Правил
 • Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
 1. особи, яким на момент проведення Акції не виповнилося 18 років;
 2. особи, які не виконали умов цих Правил;
 3. нерезиденти України;
 4. власники та працівники Виконавця та Замовника або представники орендарів ТРЦ Forum Lviv (в тому числі, але не обмежуючись: власники брендів й обслуговуючий персонал магазинів ТРЦ Forum Lviv), власники та співробітники інших третіх осіб, залучених до проведення Акції та обслуговування ТРЦ Forum Lviv, в тому числі рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, а також безпосередні члени їх родин.

Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, рідні брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни, родичі другої черги та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Виконавця Акції, Замовника Акції, орендарів ТРЦ Forum Lviv

 1. будь-які юридичні особи.
 2. Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:
 • дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
 • свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
 • не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції.
 1. Умови участі у Акції

Для того щоб взяти участь у акції, особі, що відповідає вимогам розділу цих Правил, необхідно:

 • В Період проведення акції прийти на Місце проведення акції;
 • Здійснити покупку у ТРЦ Forum Lviv на суму від 1000 грн в усіх магазинах торгового центру в ТРЦ Forum Lviv в період проведення даної Акції (в період з 15 по 23 вересня 2018 року з 10:00 до 22:00), що підтверджується наявністю розрахункового документу (фіскальних або товарних, належно оформлених чеків)
 • В період проведення Акції, щоденно з 13:00 до 19:00 у головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, 1й поверх на стійці реєстрацій відвідувачам, необхідно пред’явити чек/чеки, які відповідають умовам участі у Акції, зареєструвати їх, заповнивши анкету учасника, та отримати Персональну реєстраційну картку Учасника (Надалі – Картка Учасника). Після реєстрації Учасник разом із Карткою Учасника отримує купон на участь у додатковій Акції – Подарункова Кабіна, та має можливість виграти подарунок підійшовши до промоутера, який знаходиться в головному атріумі поруч із Подарунковою кабіною. Учасник пред’являє та обмінює купон, отримуючи можливість взяти одноразову участь в Акції.

(23 вересня з 13:00 – 19:00 реєстрація проходить усіх бажаючих, хто зробив покупку в усіх магазинах ТРЦ Forum Lviv від 1000грн, одним або двома чеками(максимум сумуються два чеки), на якому мають бути чітко вказані місце (адреса) здійснення покупки, дата та сума покупки)

 • Отримавши реєстраційну картку учасника на розіграш авто, відвідувач отримує купон на участь у розіграші додаткового подарунку.
 • Учасник підходить до промоутера, який знаходиться в головному атріумі ТРЦ Forum Lviv, біля подарункової кабіни, пред’являє купон учасника та отримує можливість виграти подарунок.
 • Для цього потрібно зайти в подарункову кабіну не більше, ніж на 10 секунд та зловити сертифікати, які знаходяться в повітрі, не торкаючись стінок кабіни.
 • Учасник, який зловив сертифікати із словом “Подарунок” отримує у промоутера один подарунок.
 •   УВАГА! Незважаючи на кількість зареєстрованих анкет одна особа отримує один купон та може прийняти участь в Акції лише один раз в день та отримати один подарунок.
 • Організатор та Акції не несе відповідальність за те, що не всі з бажаючих осіб зможуть взяти участь у акції.
 1. Вручення подарунків та порядок їх отримання
 • Надана послуга поверненню чи обміну не підлягає. Виплата грошового еквіваленту не допускається.
 • Призовий фонд Акції обмежений
 • У зв’язку з тим, що вартість одного подарунку не перевищуватиме 500 грн, податок на доходи фізичних осіб та військовий збір на вартість подарунку не нараховуються та не сплачуються відповідно до ст. пп. 165.1.39 ПКУ.
 1. Права та обов’язки Організатора
 • Організатор Акції не несе відповідальність у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійні лиха, пожежі, паводки, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєвих змін у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Акцій обставин.
 • Організатор Акції не несе відповідальність за неможливість взяти участь у акціїУчасником Акції по будь-яким причинам, які не залежать від Організатора. При цьому такий учасник Акції позбавляється права на отримання від Організатора Акції будь-якої компенсації.
 • Замовник Акції залишає за собою право збільшити/зменшити загальний Призовий фонд Акції, або включити в Акцію додаткові Призи, не передбачені даними Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Замовник Акції повідомляє про них в порядку, передбаченому цими Правилами.
 1. Використання Персональних Даних
 • У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником/Виконавцем Акції. Рішення Замовника/Виконавця Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.
 • На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:
 • Власником персональних даних Учасників Акції є Замовник.
 • З метою обробки персональних даних обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти ідентифікаційний код, адреса реєстрації.
 • З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
 • Розпорядником персональних даних Учасників Акції є Виконавець та будь-які залучені Виконавцем треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.
 • Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, відповідно до чинного Законодавства.
 • Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних.
 1. Прикінцеві положення

Всі результати Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог діючого законодавства України.

Рішення Організатора стосовно всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції, вважаються остаточними і розповсюджуються на всіх її учасників. Організатор залишає за собою право змінювати умови, строки проведення Акції, порядок видачі виграшів, призупиняти чи скасовувати проведення Акції. Організатор не несе відповідальності за порушення Учасниками Акції прав третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за зміну Умов Акції у випадку виникнення обставин непереборної сили, які не залежать від волі Організатора, але впливають на хід Акції. Участь в Акції означає угоду з усіма її умовами..

Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайті forum-lviv.com. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Правил.

Приймаючи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Умов або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Умов вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання виграшів, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора та/або інших осіб будь-якої компенсації.