22 Травня, 2019

У торговому центрі FORUM LVIV відкриваються нові магазини, серед яких магазини  Must Have, «Укрзолото» та ювелірний дім «Золотий Вік | Diamonds».

Ювелірний сегмент портфелю брендів ТРЦ доповнився новим магазином Укрзолото (розташувався на другому поверсі) та магазином «Золотий Вік | Diamonds Jewelry House» (розмістився на першому поверсі). Обидва магазини вже чекають на своїх відвідувачів в зоні малого атріуму ТРЦ.

Must Have, український бренд, який пропонує стильний жіночий одяг, вже зовсім скоро буде представлений в fashion галереї ТРЦ на другому поверсі. Магазин матиме розмір понад 125 кв.м.

«Ми вітаємо нові бренди, які ще більше диверсифікують пропозицію для наших клієнтів ТРЦ FORUM LVIV  в сегментах моди та ювелірних виробів. Що стосується наших покупців – то вони є дуже свідомими та вимагають високих стандартів якості, послуг та пропозиції. Тим самим бренди Must Have, Укрзолото та Золотий Вік | Diamonds є прекрасними доповненнями до нашого портфелю брендів ТРЦ”, – коментує Марина Нестеренко, директор ТРЦ FORUM LVIV.